вибір броварніbrewery poructionвиробляємо броварнівиробляємо броварні
купити броварню: контактні телефони +38(050) 355-25-47 +38(068) 855-28-49
Украина, Белая Церковь
Торговая площадь, БРУМ.

Виробництво обладнання для броварен

  • Минипивоварня на 300 литров в в Черновцах
  • Пивоварня на 1000 л. выхода пива
  • Производство минипивоварен европейского качества

Компанія «Пивояръ» — це виробництво обладнання для броварень. Ми виробляємо броварне обладнання в Україні і продаемо його в Україні та за кордоном. Наш колектив — це дружня компанія талановитих та амбіційних людей. Ми любимо справжнє пиво і тому робимо свою справу з любов'ю.

Ми виробили більше 60-ти броварен. Наші броварні знаходяться не тільки в Україні, але і в таких державах як Польща, Молдова, Словакія, Нідерланди, Казахстан, Турція, Філіпіни.

Ми хочемо, щоб люди пили тільки живе та якісне пиво, тому ми виробляємо обладнання для броварен високої якості за настільки низькою ціною, наскільки це взагалі можливо, чим дуже дратуємо наших найближчих конкурентів.

Якщо Ви вирішили відкрити свою броварню та варити справжнє живе пиво — Ви потрапили куди треба. На нашому сайті Ви знайдете конкретні та актуальні ціни на броварні. Якість обладнання броварні можна оцінити тільки зваривши на ньому пиво. Але зовнішній вигляд, якість виконання вузлів та деталей, і взагалі естетику виробляємих нами броварен, можна оцінити прямо зараз у фотогалереї. Ми маємо необхідні українські сертифікати якості і сертифікат європейського стандарту (СЕ).

Каталог броварен на нашому сайті складено за призначенням та за корисним об'ємом. Каталог броварен за призначенням - це мініброварніброварні для барів та ресторанів і мініпивзаводи. Різниця у корисних об'ємах та технічних нюансах. Діапазон об'ємів, заявлений на сайті — від 200 до 2000 літрів за варку. Це ті моделі, котрі ми вже виробляємо та продаємо. Однак, ми можемо виготовити броварню будь-якого об'єму, которий Ви забажаєте.

Бажаємо Вам приємного читання та в підсумку, ще більш приємного придбання!

Що нового? Додана форма запиту комерційної пропозиції

Для всіх бажаючих на нашому сайті додана форма безкоштовного запиту комерційної пропозиції по обладнанню для броварні. Зазначте у формі декілько основних параметрів і отримаєте детальний кошторис.

Починаємо освоювати європейський ринок

Ми експортували до Європи свою першу броварню! Двотонний агрегат запрацював у містечку Енсхеде, Нідерланди. На черзі Словаччина і Польща. Цікавиться навіть Чехія - колиска європейського броварства.

Сертифікат відповідності європейським стандартам (CE)

Ми отримали сертифікат відповідності європейським стандартам (СЕ) на вироблені нами броварні! Тепер наші броварні поставляються в країни Європейського Союзу.

  • Головна
  • /
  • Виробництво обладнання для броварен


Україна, Київська обл.
м. Біла Церква Сквирське шосе 20
+38 (050) 355-25-47 +38 (068) 855-28-49
ПИВОЯРЪ © 2018. Мапа сайту Розробка сайту - ABC.NET.UA